whatsapp
Kurumsal çözümler üretir!

Sizin Kurumsal E-Mail Paketiniz Hangisi?

Kurumsal email hosting paketleri normal hosting paketlerinden farklı özelliklere sahiptir. Günümüzde e-posta ile iletişim şirketlerin en çok tercih ettiği yoldur. Siparişler, bildirimler ve şirketler için bir çok önemli bilgi eposta hesapları üzerinden yapılmaktadır. Bu iletişim esnasında E-mail hosting servis sağlayıcısının güvenlik önemlerini, erişim problemlerini minimize etmiş olması ve bunu kullanıcıya yansıtmaması gerekmektedir. Sunduğumuz tüm Kurumsal E-Mail Hosting paketlerimizde güvenlik önlemleri alınmış, erişim problemleri olmaması için üstün teknolojiye sahip sunucular üzerinden hizmet sağlanmaktadır.

Kurumsal Mail (Kurumsal E-Posta) Hosting Nedir?

Kurumsal E-Posta hizmeti, işletmeniz içinde kullandığınız mail hesaplarının daha hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde yönetmeniz için optimize edilmiş mail servisidir.

Organizasyonunuz içinde yer alan her birim için farklı mail kotaları tanımlayarak, mevcut disk kapasitenizi en verimli şekilde kullanmanıza imkan sağlar.

Kurumsal Mail Hosting servisi ile tüm mailleriniz gönderim garantisinde çalışmaktadır.

Kurumsal E-Posta Hizmetinin Güçlü Özellikleri

Spam Koruma: E-posta hesabınızı en verimli şekilde kullanmak, gereksiz maillerin hesabınızda yer kaplamasını engellemek ve en önemlisi de virüslü maillerin mail adresine gelmesini engellemek için gelen tüm mailler ilk olarak spam filtresinden geçer.

Tüm Mail Araçları ile Uyumlu: Sis.net.tr Kurumsal E-Posta servisi ile oluşturacağınız e-mail hesaplarınızı Outlook, Android Mail, Apple Mail, Thunderbird gibi popüler mail uygulamaları üzerinden kurabilir ve yönetebilirsiniz.

%100 Mail Uyumlu: Kurumsal mail hosting hesaplarınızı, kullanmakta olduğunuz tüm mobil cihazlara kurabilirsiniz. Bu şekilde ofis dışında olsanız bile bulunduğunuz her yerden maillerinizi okuyabilir, mail gönderimi yapabilir ve işlerinizi organize edebilirsiniz.

Posta Merkezi: Sis.net.tr kullanıcılarına özel “Posta Merkezi” üzerinden tüm mail hesaplarınızı web’den yönetebilirsiniz. Posta Merkezi bir web mail hizmetidir. Posta Merkezi’ne mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak, maillerinizi okuyabilir ve mail gönderimi yapabilirsiniz.

Her E-Posta İçin Farklı Limitler: Kurumsal E-Posta servisinizin disk kapasitesi dahilinde oluşturmak istediğiniz mail hesaplarına farklı limitler tanımlayabilirsiniz. Örneğin, muhasebe mailleri için 250 MB disk alanı, İK için 100 MB şeklinde kotalar tanımlayarak, mevcut disk alanınızı en verimli şekilde kullanabilir, karlılığınızı arttırabilirsiniz.

E-Mail Paketleri

Şirketinize en uygun paketi seçip arkanıza yaslanın!

$265 /yıl

kurumsal.Bronze

 • 5GB Disk Alanı
 • 10 Adet E-Mail Hesabı
 • Anti-Virüs Koruması

$275 /yıl

kurumsal.Silver

 • 10GB Disk Alanı
 • 15 Adet E-Mail Hesabı
 • Anti-Virüs Koruması

$465 /yıl

kurumsal.Gold

 • 20GB Disk Alanı
 • 30 Adet E-Mail Hesabı
 • Anti-Virüs Koruması

$865 /yıl

kurumsal.Platinum

 • 50GB Disk Alanı
 • 75 Adet E-Mail Hesabı
 • Anti-Virüs Koruması

Biz çözelim, siz keyfini çıkartın!

Sis Teknoloji, profesyonel ekibiyle size destek olmaya hazır.
İster projelerinizi biz hazırlayalım isterseniz projelerinize fikir üretelim. Destek almak için formu doldurmanız yeterlidir.