whatsapp
Kurumsal çözümler üretir!

Web Tasarım

Web Tasarım

Kurumun yaptığı işin özelliklerine uygun olması ve hedeflenen müşteri kitlesinin zihninde kurum hakkında doğru ve kalıcı fikirler oluşturabilmesi amacıyla, logo ve amblemden başlayarak her türlü kurumsal kimlik öğesinin geliştirilmesini sağlarız.

Estetik ve Kullanışlılık

Birçok kişiye göre; web tasarım denince akla ilk önce estetik gelir. Internet kullanıcıları üzerinde yapılan bir araştırmaya göre; kullanıcılar ziyaret ettikleri bir sitenin web tasarımını beğenmezler veya aradıkları şeye birkaç saniye içinde ulaşamazlar ise o siteyi hemen terk ederler. Bu noktada her kullanıcının da göz zevkinin farklı olabileceğini unutmadan en uygun görsel öğelerin proje bütününe orantılı bir şekilde dağılımını sağlarız. Uygun menüler, kısa yollar ve site haritası ile ziyaretçinin aradığını anında bulacağı ve kullanım kolaylığı sağlayacak öğeleri tasarlarız.

Tasarımlarda yapılan en büyük hatalardan standartların korunmaması konusun da çok titiz durmaktayız. Her internet sitesinin tasarım ve programlama aşamalarında internet anlamında standardize edilmiş değerlerin üzerine tarafımızdan oluşturulan standartlar da eklenilerek oluşan internet sitesi standartları uygulanmaktadır.

Teknolojik

Web tasarımı yanında site içinde oluşturulacak her türlü uygulamada günün şartlarındaki en teknolojilik sistemler kullanılmakla birlikte Sis Teknoloji tarafından benimsenmiş ve uygulamada olan standartlar vardır. Bu standartlardan bazıları şu şekildedir.

Web Programlama: ASP, ASP.NET ve PHP uygulamaları
Veritabanı: MySQL, Microsoft Access, MsSQL, XML
Programlama Dili: Visual Basic, C, C+, C++, C#
Animasyon: 3Dmax, Animated GIF, JavaScript Teknolojisi
İşletim Sistemi: Windows Server 2008, 2012 ve 2016
Programlar: Adobe Lisanslı Ürünleri

Biz çözelim, siz keyfini çıkartın!

Sis Teknoloji, profesyonel ekibiyle size destek olmaya hazır.
İster projelerinizi biz hazırlayalım isterseniz projelerinize fikir üretelim. Destek almak için formu doldurmanız yeterlidir.